INFO: 317 833 321 | starostovefotbal@seznam.cz
Dnes je 29. května 2024 a svátek má Maxmilián 12°C | Zítra Ferdinand 17°C

Aktuality

EURO 2024: Den D

Nadpis článku

Poslední hrací den náš čekaly důležité zápasy, které jsme tušili, že nebudou lehké. Hrálo se totiž o vše. 

V prvním utkání se představil náš A tým v semifinále turnaje proti tvrdě hrající Ukrajině. Od první minuty jsme diktovali tempo hry, Ukrajinu jsme do ničeho nepustili a zaslouženě jsme vyhráli 4:0, a tak jsme postoupili do finále turnaje. Hattrick si připsal Roman Mach, výhru pečetil gólem Jirka Raušer.  

  • Česko A - Ukrajina 4:0. 

Náš B tým čekal zápas o umístění proti týmu Slovenska B. I přes to, že naši borci na hřišti nechali všechno, tak nakonec prohráli 2:4. V celkové umístění tak vybojovali 10. místo.  

  • Česko B - Slovensko B 2:4. 

Do finálového utkání jsme nastoupili proti týmu Rumunska, který se na turnaji prezentoval dobrým fotbalem. Naši borci předvedli nadstandartní výkon a i proto jsme si nakonec dokráčeli pro toužené vítězství... A tak jsme se po 12 letech opět stali MISTRY EVROPY!!!. Dvakrát se trefil Jirka Raušer, vítězný gól vsítil Tomáš Zvěřina. 

  • Česko A - Rumunsko 3:1.

Neskutečný support našemu A týmu vytvářel po celou dobu turnaje B tým, který svým srdečným povzbuzováním vytvářel neskutečnou atmosféru a hnal naše borce za úspěchem.

Na slavnostním galavečeru jsme převzali pohár pro mistry Evropy a současně Roman Mach dostal ocenění za nejlepšího střelce turnaje. 

Děkujeme všem členům mančaftu za jejich profesionální přístup, který byl nezbytný k tomu, abychom uspěli.

Mistři!! Mistři!! 

 

Obrázky

IMG_0565 IMG_0575 IMG_0582 IMG_0585 IMG_0588 IMG_0623 IMG_0632 IMG_0636

Sledujte nás i na sociálních sítích